RSS
Ważne:
Zapraszamy na IV Lubuski Sejmik Turystyczny 17 października 2018 godz.10.00 Zielona Góra , sala kolumnowa w Urzędzie Marszałkowskim      Zapraszamy na IV Lubuski Sejmik Turystyczny 17 października 2018 godz.10.00 Zielona Góra , sala kolumnowa w Urzędzie Marszałkowskim      Zapraszamy na IV Lubuski Sejmik Turystyczny 17 października 2018 godz.10.00 Zielona Góra , sala kolumnowa w Urzędzie Marszałkowskim      Zapraszamy na IV Lubuski Sejmik Turystyczny 17 października 2018 godz.10.00 Zielona Góra , sala kolumnowa w Urzędzie Marszałkowskim     
Zarząd i komisje Statut Składki Deklaracja Członkowska Księga marki Patronat "LOTUR" Lotur plan pracy Walne zebrania sprawozdawcze Kontakt Formularz kontaktowy Lista członków LOTUR PRACA O członkach
Zawód Informator Turystyczny Zamówienia publiczne Targi turystyczne, konferencje Targi, konferencje, inne - zaprosili nas Piszą o nas Newsletter 2017 Newsletter Archiwum Wydawnictwa Partnerzy Turystyka Wspólna Sprawa Konkursy Turystyczne znaki drogowe Ankiety, badania Partnerstwo Odra
Informacje o województwie Regionalny Portal Turystyczny Telefony alarmowe Baza noclegowa Bankomaty w Lubuskim Warto zobaczyć Muzea, Skanseny i Izby Regionalne Szlaki turystyczne DLA KOLEKCJONERÓW REKORDÓW! Informacja Turystyczna Kalendarz imprez w regionie
Baza noclegowa w województwie lubuskim Produkty turystyczne Oferty turystyczne Nowe Zasady Certyfikacji IT Certyfikacja IT Lubuskie szlaki Nordic Walking Aktualne Lubuskie Punkty Informacji Turystycznej lubuskie Certyfikowane Produkty Turystyczne i Lubuskie Perły Turystyczne Marka Lubuskie Przewodnicy Biura Podróży Szlakiem krzyży pokutnych po obu stronach Odry Turystyka wodna Lokalne Organizacje Turystyczne Wyniki konkursów - Lubuskie Perły Turystyczne, Najlepszy Produkt Turystyczny
 

TURYSTYKA WODNA


 

„Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007 – 2013, Fundusz Małych Projektów i projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”.

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość” / „Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”.

 

 

zdobądź nowy zawód, ZAWÓD PAMIĄTKARZ


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Tytuł projektu : Zawód Pamiątkarz  Nr Umowy UDA-POKL.08.01.01-08-110/10-00 

Newsletter LOTUR_01 2015

Autor: Administrator, dodano: 2015-01-27 10:23:52

 

 


Ebooki Partnerstwo ODRA/Oder-Partnerschaft e-books

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z E-bookami Partnerstwa Odra. Znajdą w nich Państwo interesujące informacje promujące regiony zrzeszone w Partnerstwie.

WIĘCEJ

 

 

 


Zachęcamy do głosowania na Pałac Mierzęcin

Pałac Mierzęcin przeszedł do drugiego etapu głosowania w kategorii: Najlepsze Ślubne SPA, Najlepsze holistyczne SPA. Zagłosuj na Pałac Mierzęcin w IX plebiscycie SPA Prestige Awards i wygraj cenny pobyt weekendowy w hotelu SPA i kosmetyki profesjonalne SPA!

WIĘCEJ

 

 

 


„Nie siedź w domu - chodź z nami"

PTTK Oddział Zielona Góra zaprasza na cykl wycieczek krajoznawczych z cyklu "Nie siedź w domu- chodź z nami"

WIĘCEJ

 

 

 

 

 


Ankieta dotycząca Międzynarodowego Święta Czekolady

W roku bieżącym wracamy do tradycji i Święto Czekolady odbędzie się w dniach, w których przez wszystkie lata odbywały się dni miasta tj. 19-21 czerwca. Zgodnie z zapowiedzią "Nic o Was bez Was!" pragniemy zapytać i uzyskać opinię o lokalizacji święta. Do dyspozycji mamy 3 miejsca: Rynek miejski, stadion sportowy oraz plac przy ul. Sportowej. Czekamy na opinię!

WIĘCEJ

 

 

 


Koncert Charytatywny

Burmistrz Daniel Marchewka serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w koncercie charytatywnym, który odbędzie się 26. stycznia 2015 r. na sali kryształowej w Pałacu Książęcym o godz. 18:00. W koncercie wystąpi Bogusław Bidziński - tenor, a przy fortepianie zasiądzie Stanisław Deja. Usłyszymy włoskie pieśni miłosne z powstającej właśnie płyty duetu. Bilety na koncert dostępne są w Pałacu Książęcym. Dochód z biletów zostanie przekazany na rzecz hospicjum w Żarach. Zapraszamy!!!

WIĘCEJ

 

 

 


 


Sulęciński klub u Bulka

Klub u Bulka - Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne wydarzenie muzyczne. Tym razem na scenie duża dawka hiphopowych dźwięków.  Serdecznie zapraszamy 31 stycznia, start o godzinie 20,00.

WIĘCEJ

 

 

 

 

 


Oferta ośrodka "KORMORAN"

Ośrodek Kormoran położony jest na obrzeżach miasta Sulęcin, 2,5 kilometra od jego centrum. na obszarze 80 hektarów, pośród akwenów wodnych, pobliskiej rzeki Postomii, mieszanych lasów, zieleni i ciszy, znajdziecie państwo wymarzony spokój do wypoczynku i relaksu.

WIĘCEJ

 

 

 

 


Zimowa oferta 2014

Zapraszamy do zapoznania się z lubuską zimową ofertą turystyczną.

WIĘCEJ

 

 

 

 


23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11.01.2015 r. już po raz 23 w wystartowała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

WIĘCEJ