RSS
Ważne:
Zapraszamy do udziału w Konkursie Na Najlepszy Produkt Turystyczny o Lubuską Perłę Turystyczną na zgłoszenia czekamy do 30 sierpnia 2019      Zapraszamy do udziału w Konkursie Na Najlepszy Produkt Turystyczny o Lubuską Perłę Turystyczną na zgłoszenia czekamy do 30 sierpnia 2019      Zapraszamy do udziału w Konkursie Na Najlepszy Produkt Turystyczny o Lubuską Perłę Turystyczną na zgłoszenia czekamy do 30 sierpnia 2019      Zapraszamy do udziału w Konkursie Na Najlepszy Produkt Turystyczny o Lubuską Perłę Turystyczną na zgłoszenia czekamy do 30 sierpnia 2019     
Zarząd i komisje Statut Składki Deklaracja Członkowska Księga marki Patronat "LOTUR" Lotur plan pracy Walne zebrania sprawozdawcze Kontakt Formularz kontaktowy Lista członków LOTUR PRACA O członkach
Zawód Informator Turystyczny Zamówienia publiczne Targi turystyczne, konferencje Targi, konferencje, inne - zaprosili nas Piszą o nas Newsletter 2017 Newsletter Archiwum Wydawnictwa Partnerzy Turystyka Wspólna Sprawa Konkursy Turystyczne znaki drogowe Ankiety, badania Partnerstwo Odra
Informacje o województwie Regionalny Portal Turystyczny Telefony alarmowe Baza noclegowa Bankomaty w Lubuskim Warto zobaczyć Muzea, Skanseny i Izby Regionalne Szlaki turystyczne DLA KOLEKCJONERÓW REKORDÓW! Informacja Turystyczna Kalendarz imprez w regionie
Baza noclegowa w województwie lubuskim Produkty turystyczne Oferty turystyczne Nowe Zasady Certyfikacji IT Certyfikacja IT Lubuskie szlaki Nordic Walking Aktualne Lubuskie Punkty Informacji Turystycznej lubuskie Certyfikowane Produkty Turystyczne i Lubuskie Perły Turystyczne Marka Lubuskie Przewodnicy Biura Podróży Szlakiem krzyży pokutnych po obu stronach Odry Turystyka wodna Lokalne Organizacje Turystyczne Wyniki konkursów - Lubuskie Perły Turystyczne, Najlepszy Produkt Turystyczny

TURYSTYKA WODNA


 

„Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007 – 2013, Fundusz Małych Projektów i projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”.

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość” / „Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”.

 

 

zdobądź nowy zawód, ZAWÓD PAMIĄTKARZ


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Tytuł projektu : Zawód Pamiątkarz  Nr Umowy UDA-POKL.08.01.01-08-110/10-00 

Uczestnicy

Autor: Administrator, dodano: 2010-04-01 13:59:42

------------------------------

HENRYKA CZAJOR

Turystka z zamiłowania, uwielbiam organizować „wyprawy" dla kilku osób, w miejsca, których jeszcze nie znamy. Nie lubię dalekich podróży, lubię, gdy te „wyprawy" odbywają się w najbliższe okolice, które okazują się bardzo ciekawe i pełne niespodzianek.


 

------------------------------

JOLANTA FURMANKIEWICZ

Żona, matka studiującej córki, z którą stara się spędzać jak najwięcej czasu. Zawodowo związana z administracją publiczną na jednym z wydziałów Uniwersytetu Zielonogórskiego. Większość czasu wolnego spędza na działce ogrodniczej, gdzie odpoczywa zajmując się kwiatami i innymi roślinami. Relaksuje się również przy dobrej książce lub filmie, ale najbardziej lubi piesze wycieczki szczególnie po górach, a zimą bieganiem na nartach biegowych.

 

 

------------------------------

IRENEUSZ GORZELANNY

Rodowity Międzyrzeczanin, obecnie mieszkaniec Sulechowa. Z wykształcenia budowlaniec, absolwent Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Zielonej Górze gdzie złapał bakcyla turystycznego. Przewodnik lubuski i pilot wycieczek, wykładowca na kursach przewodników i pilotów. Interesuje się historią, zwłaszcza swego regionu, szczególnie tą najdawniejszą. Miłośnik szlaków cysterskich w Polsce. Prowadzi najchętniej grupy zainteresowane turystyką w naszym regionie. Spotkać go można najczęściej w Zielonej Górze lub Sulechowie Znakomity gawędziarz, zainteresowany winiarstwem - Bachus. Urlop najchętniej spędza gdzieś w Polsce. Zamiłowany filatelista. Mówi także po rosyjsku.

 

 

------------------------------

MAREK GULA

Jestem związany z PTTK będąc przewodnikiem, pilotem, znakarzem.

 

 

------------------------------

ELŻBIETA GUZICKA

Urodziłam się i mieszkam w Zielonej Górze. Nie pracuje w branży turystycznej, ale mam zamiłowanie do turystyki, lubię wycieczki i podróże. Udział w kursie pozwoli mi na dalsze poszerzanie wiedzy w zakresie turystyki.

 

 

------------------------------

BŁAŻEJ KACZMAREK

Jestem mieszkańcem Ziemi Lubuskiej, o od ponad 7,5 lat nurkuję w jeziorach, rzekach i morzach. Rzeźbię w kamieniu i drewnie ora maluję obrazy olejne i okazyjnie twarze grafikę. Moimi zainteresowaniami objęta jest historia sztuki, historia regionalna i szczególną pasją jest zwiedzanie świata.

 

 

------------------------------

AGNIESZKA KAJTANIAK

Pedagog. Mama Ani i Marcina. Lubię literaturę, muzykę klasyczna i spacery. Chętnie poznaję swój kraj.

 

 

------------------------------

LILIANA KLEINERT

Uczestniczka kursu z zamiłowania do turystyki. Fanka „TURYSTYKI". Kurs dał mi okazję do przypomnienia i pogłębienia swojej wiedzy z zakresu turystyki i rekreacji.

 

 

------------------------------

CEZARY KONIECZNY

Lat 46. Zielonogórzanin. Z wykształcenia jestem historykiem, z zamiłowania turystą- krajoznawcą. Uwielbiam piesze wędrówki „z plecakiem", delektować się pięknem przyrody oraz poznawać ciekawe miejsca. Swoją turystyczną pasję realizuję zarówno w najbliższych okolicach Zielonej Góry, jak i w pozostałych regionach naszego województwa oraz kraju. Szczególną radość sprawiają mi wędrówki po górskich szlakach i podziwianie górskich widoków.

 

 

------------------------------

ZDZISŁAW KRUPA

Pracuję w centrum sportu i rekreacji w Babimoście na stanowisku dyrektora. Czas wolny przeznaczam na dalekie podróże. Jestem organizatorem wielu imprez sportowych jak i turystycznych. Uwielbiam wycieczki rowerowe.

 

 

------------------------------

IRENEUSZ LACHOWICZ

Bibliotekarz, mieszkam i pracuję w Nowej Soli, interesuję się regionem i turystyką (Powiat Nowosolski).

 

 

------------------------------

HALINA MACH

Jestem osobą dynamiczna, optymistką otwartą na wszelkie wyzwania, chętną poznawania ciągle czegoś nowego. Czas wolny spędzam czynnie. Pracuję na działce i w miarę możliwości wyjeżdżam zwiedzać kraj i świat. Zwiedziłam już prawie całą Europę oraz Tajlandię, Singapur, Egipt. Tunezję, Algierię. Cieszę się każdą podróżą. Czytam o kraju, do którego jadę- poznaję kulturę i ludzi.

 

 

------------------------------

MAŁGORZATA MARCINIAK

Z zawodu jestem technologiem żywienia, ostatnio wykonywany zawód - księgarz. Posiadam ukończony kurs pedagogiczny, możliwość szkolenia uczniów w dwóch zawodach, sprzedawca, kucharz. Pracuję zawodowo, ale zawsze jestem chętna poszerzać swoją wiedzę umiejętności.

 

 

------------------------------

WIESŁAW MARCZUK

Mieszkam w Zielonej Górze. Pochodzę z województwa zachodniopomorskiego. Moje zainteresowania to geografia, turystyka, języki obce, sport, motoryzacja.

 

 

------------------------------

BEATA MUSIAŁOWSKA

Licencjonowany przewodnik i pilot turystyczny. Znakarz nizinnych szlaków turystycznych, pieszych i rowerowych. Przewodnik turystyki pieszej, rowerowej górskiej i nizinnej narciarskiej. Zainteresowania: turystyka aktywna, ogrodnictwo, rękodzieło artystyczne, psychologia.

 

 

------------------------------

BARBARA NOSAL

Jestem osobą zorganizowaną. Cenie sobie punktualność, rzetelność, wiedzę. Lubię coś zmieniać w życiu, jestem otwarta na „nowe". Dużo zwiedzam, podróżuję, choć nie jestem związana zawodowo z turystyką.

 

 

------------------------------

ELŻBIETA POLIŃSKA

Od prawie 50 lat zielonogórzanka, a wcześniej kilka lat słubiczanka. Pracuję w Zielonej Górze. Wolny czas najczęściej spędzam wśród rodziny nad jeziorem. Moją pasją jest poznawanie nowych i uroczych miejsc naszego kraju.

 

 

------------------------------

JACEK PROSZOWSKI

Jestem zodiakalnym wodnikiem z umiłowaniem środowiska naturalnego, odnawialnym źródłem energii, budową Eko-wiosek i wszelkiej działalności artystycznej.

 

 

------------------------------

MACIEJ ROSZCZAK

Urodziłem się w Zielonej Górze, Ukończyłem Liceum Ekonomiczne. Pracuję, jako przedstawiciel handlowy i jeżdżę po kraju i mam okazję zwiedzania wielu ciekawych miejsc turystycznych i zabytków.

 

 

------------------------------

RYSZARD SKWARCZEWSKI

Z natury jestem pogodny, mam łagodne usposobienie - niekonfliktowy. Moje zainteresowania to geografia, historia Polski, turystyka.

 

 

------------------------------

MARZENA SŁOWIK

Wykształcenie średnie techniczne o specjalności budownictwo ogólne. Uprawnienia posiadane: przodownik turystyki pieszej PTTK. Znakarz nizinnych szlaków turystycznych. Współprowadząca ogólnodostępne wycieczki dla mieszkańców miasta i okolic z cyklu „Nie siedź w domu chodź z nami". Uprawiane dyscypliny turystyczne: narciarstwo śladowe i jazda na rowerze.

 

 

------------------------------

KRZYSZTOF STRUNIAWSKI

Jestem człowiekiem ciekawym świata, nowych wyzwań, myślącym pozytywnie. Zainteresowania moje skupiają się nie tylko na pracy zawodowej, ale na wszystkich aspektach życia, dzięki którym człowiek jest istotą myślącą, a nie maszyną nastawioną na określony cel, do którego dąży, gdyż „ Życie jest cwanym graczem, kiedy wydaje się nam, że mamy wszystkie karty w ręku, Ono zaczyna grać z nami w szachy".

 

 

------------------------------

RYSZARD SZOSTAK

Miły, sympatyczny, niekonfliktowy. Moje zainteresowania wiążą się z historią regionu, oraz pamiątkami związanymi z Zieloną Górą i winiarstwem.

 

 

------------------------------

WANDA ŚWIDZIŃSKA

Pasjonatka rozmów z ludźmi. Kocham przyrodę, kawę i podróże. Oddaję się w całości sprawie, która mnie zajmuje. Jestem ciekawa i zdobywam nowe umiejętności, zwiększając tym samym zakres własnej wiedzy.

 

 

------------------------------

TADEUSZ AUGUSTYNIAK

Moje zainteresowania to: historia, turystyka, rolnictwo. Zdobyta wiedzę spróbuję wykorzystać do prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego.

 

 

------------------------------

WIESŁAW TUCHOLSKI

Mam 49 lat jestem zatrudniony w miejskim zakładzie wodociągów i kanalizacji. Moje zainteresowania to wędkarstwo i żeglarstwo, oraz turystyka indywidualna. Często wybieram się na samodzielne wypady do lasu, nad wodę lub na ryby.

 

 

------------------------------

ELŻBIETA WITOWSKA

Turystyka jest moja pasja Uczestnictwo w projekcie pozwoliło mi poszerzyć wiedzę na ten temat.

 

 

------------------------------

BOŻENA WOLNY

Mieszkam i pracuję w Czerwieńsku. Interesuję się turystyką, jestem ciekawa świata, lubię podróżować, poznawać ciekawe miejsca, nowych ludzi. Kocham przyrodę, wędrówki po górach i wycieczki rowerowe.

 

 

------------------------------

MARIA ZDANOWICZ

Jestem zielonogórzanką prowadzącą własną działalność gospodarczą. Na kurs informatora turystycznego przystąpiłam ze względu na zainteresowania i turystyka jest też moją pasją.