RSS
Ważne:
                       
Zarząd i komisje Statut Składki Deklaracja Członkowska Księga marki Patronat "LOTUR" Lotur plan pracy Walne zebrania sprawozdawcze Kontakt Formularz kontaktowy Lista członków LOTUR PRACA O członkach
Zawód Informator Turystyczny Zamówienia publiczne Targi turystyczne, konferencje Targi, konferencje, inne - zaprosili nas Piszą o nas Newsletter 2017 Newsletter Archiwum Wydawnictwa Partnerzy Turystyka Wspólna Sprawa Konkursy Turystyczne znaki drogowe Ankiety, badania Partnerstwo Odra
Informacje o województwie Regionalny Portal Turystyczny Telefony alarmowe Baza noclegowa Bankomaty w Lubuskim Warto zobaczyć Muzea, Skanseny i Izby Regionalne Szlaki turystyczne DLA KOLEKCJONERÓW REKORDÓW! Informacja Turystyczna Kalendarz imprez w regionie
Baza noclegowa w województwie lubuskim Produkty turystyczne Samorząd IV Oferty turystyczne Nowe Zasady Certyfikacji IT Certyfikacja IT Lubuskie szlaki Nordic Walking Aktualne Lubuskie Punkty Informacji Turystycznej lubuskie Certyfikowane Produkty Turystyczne i Lubuskie Perły Turystyczne Marka Lubuskie Przewodnicy Biura Podróży Szlakiem krzyży pokutnych po obu stronach Odry Turystyka wodna Lokalne Organizacje Turystyczne Zgłoszone produkty turystyczne do konkursu na najlepszy produkt turystyczny Polsko - niemieckie pogranicze
 

TURYSTYKA WODNA


 

„Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007 – 2013, Fundusz Małych Projektów i projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”.

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość” / „Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”.

 

 

zdobądź nowy zawód, ZAWÓD PAMIĄTKARZ


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Tytuł projektu : Zawód Pamiątkarz  Nr Umowy UDA-POKL.08.01.01-08-110/10-00 

XVII Przystanek Woodstock 4-6 sierpnia 2011

Autor: Administrator, dodano: 2011-07-27 10:57:55

Przypominamy, że Festiwal Przystanek Woodstock  został Nagrodzony Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej w 2003 roku, w I edycji Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny, natomiast w 2010 Złotą Lubuską Perłę Turystyczną i nominacje do Złotego Certyfikatu POT.

W pierwszym dniu festiwalu tj. 4 sierpnia Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke w godz. 22.15-22.45 wręczy pomysłodawcy i dyrektorowi artystycznemu festiwalu Jerzemu Owsiakowi specjalną nagrodę za wkład w promocję Polski.

Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna tez tam będzie  z a p r a s z a m y 

Organizatorzy zapraszają do udziału w Woodstockowych Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej - CARLSBERG, warsztatach projektu PL.2012 - projekcie poświęconym Euro 2012, w trzydniowych wieczornych pokazach filmowych Łódźstock - Woodstockowym Kinie Polowym, w sztafecie biegowej i kolarskiej, w wydarzeniach w namiocie Stowarzyszenia Monar, w Plebiscycie Złotego Bączka czy w konkursie „Pokaż swój teledysk". Na odwiedziny czekają -  Fabryka Naturalnej Energii - ALLEGRO, miasteczko „Młode Lubuskie", pasaż organizacji pozarządowych, wioska piwna. Ekstremalne doznania zapewni aktywna i pouczająca zabawa w Wiosce Himalaistycznej. Woodstockowiczów zapraszają Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, gdzie można oddać krew; wioska motocyklistów, forumowiczów, bębniarzy, brodaczy, przyjaciół portalu Owsiaknet.pl oraz Sklepik Złotego Melona.

Poniżej harmonogram wydarzeń tegorocznego Przystanku Woodstock

Czwartek, 4 sierpnia 2011 r.

14.50-15.00 - Rozpoczęcie przystanku Woodstock

15.00-16.00 - Plateau

16.10-16.50 - Chilli

17.00-17.40 - Materia

17.50-18.40 - Raggafaya

18.50-19.45 - Kumka Olik

20.05- 21.05 - Donots

21.25-22.25 - Heaven Shall Burn

22.45-23.45 - Zebrahaed

00.05-1.05 - H-Blockx

01.20 - Skindred

Piątek, 5 sierpnia 2011 r.

 

15.50-16.35 - Luxtorpeda

16.50-17.35 - Bukartyk

17.50-18.35 - Apteka

18.55-19.40 - Jahcoustix

20.00-21.00 - Kontrust

21.20-22.25 - Helloween

22.40-23.40 - Riverside

00.00-01.40 - Przystanek Republika (projekt specjalny)

02.00 - Dog Eat Dog

 

Sobota, 6 sierpnia 2011 r.

16.40-17.25 - Arka Noego

17.40-18.20 - Black Jack

18.40-19.40 - Buldog

20.00-21.05 - Airbourne

21.25-22.30 - Gentleman

22.50-23.50 - Łąki Łan

00.10-1.30 - The Prodigy

01.50 - Zakończenie festiwalu (Enej & Bukartyk)

Scena folkowa

Czwartek, 4 sierpnia 2011 r.

16.30-17.00 - Drużyna Trzeźwych Hobbitów (Polska)

17.00-17.45 - The Ukrainian Folk (Polska)

17.45-18.30 - Bubliczki (Polska)

18.30-19.00 - Chwila Nieuwagi (Polska)

19.00-19.45 -  Podoba Mi Się (Polska)

19.45-20.30 - Nutshell  (Polska)

20.30-21.30 - Mikromusic (Polska)

21.30-22.00 - Circle of Bards (Polska)

22.00-23.00 - Carrantuohill i goście (Polska)

Piątek, 5 sierpnia 2011 r.

16.30-17.00 - Czess Band (Polska)

17.00-17.45 - Świnka Halinka (Polska)

17.45-18.45 - Kinior Sky Orchestra i goście (Polska)

18.45-19.30 - World Trio (Polska)

19.30-20.15 - Zawiało Folk Free Music (Polska)

20.15-21.15 - Talco (Włochy)

21.15-22.00 - Dikanda (Polska)

22.00-23.00 - Ratatam i goście (Polska)

Sobota, 6 sierpnia 2011 r.

16.30-17.15 - Natural Mystic  (Polska)

17.15-18.00 - Tadeusz Woźniak (Polska)

18.00-18.45 - Łydka Grubasa (Polska)

18.45-19.30 - Bethel (Polska)

19.30-20.15 - Bob Bales & Celtic Orchestra  (Irlandia/Niemcy)

20.15-21.00 - Blue Machine - Laureat Eliminacji FZ  (Polska)

21.00- 21.45 - Balkan Sevdah (Polska)

21.45-22.45 - Shannon  (Polska)

Akademia Sztuk Przepięknych

Program spotkań:

Czwartek, 4 sierpnia 2011 r.

10.00- 12.00 - Tomasz „Titus" Pukacki

14.15 - Ślub na ASP, Joanna Pietrzyk i Aleksander Ryżek

Piątek, 5 sierpnia 2011 r.

10.00-11.30 - prof. Marek Belka

11.30-13.00 - Marek Koterski

13.00-14.30 - Kinga Baranowska, Piotr Pustelnik

Sobota, 6 sierpnia 2011 r.

10.00-11.30 - Jan Ołdakowski

11.30-13.00     - Andrzej Grabowski, Jan Nowicki

13.00-14.30     - Wojciech Mann

 

Informacje praktyczne, mapki oraz program Festiwalu dostepne sa na stronie http://www.wosp.org.pl/woodstock

zdjęcia