RSS
Ważne:
Zapraszamy na III Lubuski Sejmik Turystyczny ZIELONA GÓRA 12 czerwca 2017 godz.10.00 sala kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego       Zapraszamy na III Lubuski Sejmik Turystyczny ZIELONA GÓRA 12 czerwca 2017 godz.10.00 sala kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego       Zapraszamy na III Lubuski Sejmik Turystyczny ZIELONA GÓRA 12 czerwca 2017 godz.10.00 sala kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego       Zapraszamy na III Lubuski Sejmik Turystyczny ZIELONA GÓRA 12 czerwca 2017 godz.10.00 sala kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego      
Zarząd i komisje Statut Składki Deklaracja Członkowska Księga marki Patronat "LOTUR" Lotur plan pracy Walne zebrania sprawozdawcze Kontakt Formularz kontaktowy Lista członków LOTUR PRACA O członkach
Zawód Informator Turystyczny Zamówienia publiczne Targi turystyczne, konferencje Targi, konferencje, inne - zaprosili nas Piszą o nas Newsletter 2017 Newsletter Archiwum Wydawnictwa Partnerzy Turystyka Wspólna Sprawa Konkursy Turystyczne znaki drogowe Ankiety, badania Partnerstwo Odra
Informacje o województwie Regionalny Portal Turystyczny Telefony alarmowe Baza noclegowa Bankomaty w Lubuskim Warto zobaczyć Muzea, Skanseny i Izby Regionalne Szlaki turystyczne DLA KOLEKCJONERÓW REKORDÓW! Informacja Turystyczna Kalendarz imprez w regionie
Baza noclegowa w województwie lubuskim Produkty turystyczne Samorząd IV Oferty turystyczne Nowe Zasady Certyfikacji IT Certyfikacja IT Lubuskie szlaki Nordic Walking Aktualne Lubuskie Punkty Informacji Turystycznej lubuskie Certyfikowane Produkty Turystyczne i Lubuskie Perły Turystyczne Marka Lubuskie Przewodnicy Biura Podróży Szlakiem krzyży pokutnych po obu stronach Odry Turystyka wodna Lokalne Organizacje Turystyczne Zgłoszone produkty turystyczne do konkursu na najlepszy produkt turystyczny Polsko - niemieckie pogranicze
 

TURYSTYKA WODNA


 

„Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007 – 2013, Fundusz Małych Projektów i projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”.

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość” / „Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”.

 

 

zdobądź nowy zawód, ZAWÓD PAMIĄTKARZ


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Tytuł projektu : Zawód Pamiątkarz  Nr Umowy UDA-POKL.08.01.01-08-110/10-00 

XVII Przystanek Woodstock 4-6 sierpnia 2011

Autor: Administrator, dodano: 2011-07-27 10:57:55

Przypominamy, że Festiwal Przystanek Woodstock  został Nagrodzony Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej w 2003 roku, w I edycji Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny, natomiast w 2010 Złotą Lubuską Perłę Turystyczną i nominacje do Złotego Certyfikatu POT.

W pierwszym dniu festiwalu tj. 4 sierpnia Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke w godz. 22.15-22.45 wręczy pomysłodawcy i dyrektorowi artystycznemu festiwalu Jerzemu Owsiakowi specjalną nagrodę za wkład w promocję Polski.

Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna tez tam będzie  z a p r a s z a m y 

Organizatorzy zapraszają do udziału w Woodstockowych Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej - CARLSBERG, warsztatach projektu PL.2012 - projekcie poświęconym Euro 2012, w trzydniowych wieczornych pokazach filmowych Łódźstock - Woodstockowym Kinie Polowym, w sztafecie biegowej i kolarskiej, w wydarzeniach w namiocie Stowarzyszenia Monar, w Plebiscycie Złotego Bączka czy w konkursie „Pokaż swój teledysk". Na odwiedziny czekają -  Fabryka Naturalnej Energii - ALLEGRO, miasteczko „Młode Lubuskie", pasaż organizacji pozarządowych, wioska piwna. Ekstremalne doznania zapewni aktywna i pouczająca zabawa w Wiosce Himalaistycznej. Woodstockowiczów zapraszają Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, gdzie można oddać krew; wioska motocyklistów, forumowiczów, bębniarzy, brodaczy, przyjaciół portalu Owsiaknet.pl oraz Sklepik Złotego Melona.

Poniżej harmonogram wydarzeń tegorocznego Przystanku Woodstock

Czwartek, 4 sierpnia 2011 r.

14.50-15.00 - Rozpoczęcie przystanku Woodstock

15.00-16.00 - Plateau

16.10-16.50 - Chilli

17.00-17.40 - Materia

17.50-18.40 - Raggafaya

18.50-19.45 - Kumka Olik

20.05- 21.05 - Donots

21.25-22.25 - Heaven Shall Burn

22.45-23.45 - Zebrahaed

00.05-1.05 - H-Blockx

01.20 - Skindred

Piątek, 5 sierpnia 2011 r.

 

15.50-16.35 - Luxtorpeda

16.50-17.35 - Bukartyk

17.50-18.35 - Apteka

18.55-19.40 - Jahcoustix

20.00-21.00 - Kontrust

21.20-22.25 - Helloween

22.40-23.40 - Riverside

00.00-01.40 - Przystanek Republika (projekt specjalny)

02.00 - Dog Eat Dog

 

Sobota, 6 sierpnia 2011 r.

16.40-17.25 - Arka Noego

17.40-18.20 - Black Jack

18.40-19.40 - Buldog

20.00-21.05 - Airbourne

21.25-22.30 - Gentleman

22.50-23.50 - Łąki Łan

00.10-1.30 - The Prodigy

01.50 - Zakończenie festiwalu (Enej & Bukartyk)

Scena folkowa

Czwartek, 4 sierpnia 2011 r.

16.30-17.00 - Drużyna Trzeźwych Hobbitów (Polska)

17.00-17.45 - The Ukrainian Folk (Polska)

17.45-18.30 - Bubliczki (Polska)

18.30-19.00 - Chwila Nieuwagi (Polska)

19.00-19.45 -  Podoba Mi Się (Polska)

19.45-20.30 - Nutshell  (Polska)

20.30-21.30 - Mikromusic (Polska)

21.30-22.00 - Circle of Bards (Polska)

22.00-23.00 - Carrantuohill i goście (Polska)

Piątek, 5 sierpnia 2011 r.

16.30-17.00 - Czess Band (Polska)

17.00-17.45 - Świnka Halinka (Polska)

17.45-18.45 - Kinior Sky Orchestra i goście (Polska)

18.45-19.30 - World Trio (Polska)

19.30-20.15 - Zawiało Folk Free Music (Polska)

20.15-21.15 - Talco (Włochy)

21.15-22.00 - Dikanda (Polska)

22.00-23.00 - Ratatam i goście (Polska)

Sobota, 6 sierpnia 2011 r.

16.30-17.15 - Natural Mystic  (Polska)

17.15-18.00 - Tadeusz Woźniak (Polska)

18.00-18.45 - Łydka Grubasa (Polska)

18.45-19.30 - Bethel (Polska)

19.30-20.15 - Bob Bales & Celtic Orchestra  (Irlandia/Niemcy)

20.15-21.00 - Blue Machine - Laureat Eliminacji FZ  (Polska)

21.00- 21.45 - Balkan Sevdah (Polska)

21.45-22.45 - Shannon  (Polska)

Akademia Sztuk Przepięknych

Program spotkań:

Czwartek, 4 sierpnia 2011 r.

10.00- 12.00 - Tomasz „Titus" Pukacki

14.15 - Ślub na ASP, Joanna Pietrzyk i Aleksander Ryżek

Piątek, 5 sierpnia 2011 r.

10.00-11.30 - prof. Marek Belka

11.30-13.00 - Marek Koterski

13.00-14.30 - Kinga Baranowska, Piotr Pustelnik

Sobota, 6 sierpnia 2011 r.

10.00-11.30 - Jan Ołdakowski

11.30-13.00     - Andrzej Grabowski, Jan Nowicki

13.00-14.30     - Wojciech Mann

 

Informacje praktyczne, mapki oraz program Festiwalu dostepne sa na stronie http://www.wosp.org.pl/woodstock

zdjęcia