RSS
Ważne:
Ruszyła XV edycja konkursu na " Najlepszy Produkt Turystyczny"      Ruszyła XV edycja konkursu na " Najlepszy Produkt Turystyczny"      Ruszyła XV edycja konkursu na " Najlepszy Produkt Turystyczny"      Ruszyła XV edycja konkursu na " Najlepszy Produkt Turystyczny"     
Zarząd i komisje Statut Składki Deklaracja Członkowska Księga marki Patronat "LOTUR" Lotur plan pracy Walne zebrania sprawozdawcze Kontakt Formularz kontaktowy Lista członków LOTUR PRACA O członkach
Zawód Informator Turystyczny Zamówienia publiczne Targi turystyczne, konferencje Targi, konferencje, inne - zaprosili nas Piszą o nas Newsletter 2017 Newsletter Archiwum Wydawnictwa Partnerzy Turystyka Wspólna Sprawa Konkursy Turystyczne znaki drogowe Ankiety, badania Partnerstwo Odra
Informacje o województwie Regionalny Portal Turystyczny Telefony alarmowe Baza noclegowa Bankomaty w Lubuskim Warto zobaczyć Muzea, Skanseny i Izby Regionalne Szlaki turystyczne DLA KOLEKCJONERÓW REKORDÓW! Informacja Turystyczna Kalendarz imprez w regionie
Baza noclegowa w województwie lubuskim Produkty turystyczne Oferty turystyczne Nowe Zasady Certyfikacji IT Certyfikacja IT Lubuskie szlaki Nordic Walking Aktualne Lubuskie Punkty Informacji Turystycznej lubuskie Certyfikowane Produkty Turystyczne i Lubuskie Perły Turystyczne Marka Lubuskie Przewodnicy Biura Podróży Szlakiem krzyży pokutnych po obu stronach Odry Turystyka wodna Lokalne Organizacje Turystyczne Wyniki konkursów - Lubuskie Perły Turystyczne, Najlepszy Produkt Turystyczny
 

TURYSTYKA WODNA


 

„Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007 – 2013, Fundusz Małych Projektów i projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”.

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość” / „Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”.

 

 

zdobądź nowy zawód, ZAWÓD PAMIĄTKARZ


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Tytuł projektu : Zawód Pamiątkarz  Nr Umowy UDA-POKL.08.01.01-08-110/10-00 

Ruszyła XV edycja konkursu na "Najlepszy Produkt Turystyczny"

Autor: Administrator, dodano: 2017-07-19 12:09:05
Jest Nam miło poinformować, że rozpoczyna się kolejna edycja Konkursu na "Najlepszy Produkt Turystyczny - O Lubuską Perłę Turystyczną - Certyfikat POT". Po raz 15 zostaną przyznane Lubuskie Perły Turystyczne oraz Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej. Konkurs, co roku wyłania najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty turystyczne. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 20 września br. Podobnie jak w latach ubiegłych będzie on obsługiwany za pomocą prostej w obsłudze aplikacji.

ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

„Nie siedź w domu – chodź z nami”

Autor: Administrator, dodano: 2017-03-09 11:46:54
Oddział Zielonogórski PTTK zaprasza w niedzielę 12 marca 2017 na spacer z Zawady przez Stożne do Jan doliną Zimnego Potoku. Trasa liczy ok. 8 km. Zbiórka uczestników na przystanku MZK przy Lumelu w kierunku Zawady o godz. 10.35, wyjazd do Zawady o godz. 10.42 (bilet 3,-zł). Zakończenie na przystanku MZK w Janach około godz. 13.00. Istnieje możliwość przedłużenia wycieczki do Zielonej Góry. Wycieczkę poprowadzi Beata Musiałowska – przewodnik turystyczny PTTK. Zadanie współfinansowane przez Miasto Zielona Góra

Zapraszamy na "Happy Hour" - ITB Berlin 2017

Autor: Administrator, dodano: 2017-03-03 12:25:10
Serdecznie zapraszamy Państwa na Happy Hour - podczas targów ITB Berlin 2017, będą mieli Państwo możliwość wygrać atrakcyjny weekend w Polsce w tym również w Pałacu Mierzęcin!

9 MARCA, HALA 15.1 ZAPRASZAMY!!!

Zapraszamy na koncert Czesława do Żar!

Autor: Administrator, dodano: 2017-02-23 13:01:45
Kolejny raz Urząd Miasta w Żarach ma dla Państwa niespodziankę. Tym razem dla kobiet z okazji Waszego Święta. 1 marca w godz. od 13.00 do 18.00 będą rozdawane w pokoju 102 Urzędu Miejskiego w Żarach darmowe bilety na koncert Czesława. Liczba biletów ograniczona. Zapraszamy wszystkie Panie.

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” Muzeum Twierdzy Kostrzyn

Autor: Administrator, dodano: 2017-02-23 12:39:37
Z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” Muzeum Twierdzy Kostrzyn zaprasza na koncert Tadeusza Polkowskiego, polskiego rapera zwanego pod pseudonimem artystycznym „Tadek”, podejmującego w swojej twórczości tematykę patriotyczną. W wielu swoich utworach oddaje hołd Żołnierzom Wyklętym. Po zakończeniu koncertu organizatorzy planują ognisko oraz bezpłatne zwiedzanie ekspozycji w Bastionie Filip. Koncert na wolnym powietrzu przy Bastionie Filip. Wstęp wolny.
więcej Tagi: imprezy,

Zapraszamy na pokaz filmu „Sztuka kochania – historia Michaliny Wisłockiej”

Autor: Administrator, dodano: 2017-02-23 12:29:23
Zapraszamy na pokaz filmu „Sztuka kochania – historia Michaliny Wisłockiej” - 10 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubniewicach o godz. 17.00.

„Nie siedź w domu – wędruj z nami”

Autor: Administrator, dodano: 2017-02-23 12:23:31
Oddział Zielonogórski PTTK zaprasza w niedzielę 26 lutego 2017 r. na pieszą wędrówkę leśnymi i polnymi ścieżkami na trasie Barcikowice - Kiełpin - Zatonie (10 km). Zbiórka uczestników w autobusie MZK linii 30 odjeżdżającym z przystanku przy placu Kolejarza o godz. 10.00. Powrót do Zielonej Góry z Zatonia autobusem linii 30 o godz. 15.16 (bilety po 3,00 zł). Zapraszamy serdecznie sympatyków tej formy spędzania czasu.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Autor: Administrator, dodano: 2017-02-22 12:42:52
Weź udział w największej kampanii promocyjnej kierowanej do krajowych turystów !!! Zgłoś swoją ofertę do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” !!! Został ostatni tydzień na dołączenie do projektu !!! Wiosenna edycja już w weekend 31 marca - 2 kwietnia !!!

Lubuski Certyfikat POT na targach Tour Salon w Poznaniu

Autor: Administrator, dodano: 2017-02-20 13:12:11
17 lutego br. na Targach Tour Salon odbyła się gala, podczas, której został rozstrzygnięty konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny. Do konkursu zostało zgłoszonych przez Regionalne Organizacje Turystyczne 46 produktów turystycznych. W głosowaniu jawnym Kapituła wybrała 10 najlepszych produktów turystycznych, które wyróżniono Certyfikatem POT i przyznała 3 wyróżnienia. Na podstawie punktowego rankingu zgłoszeń zakwalifikowano do finału 3 zgłoszenia do nagrody głównej – Złotego Certyfikatu POT. Spośród 3 nominowanych produktów turystycznych wybrano jeden produkt turystyczny, któremu przyznano Złoty Certyfikat POT. Pośród laureatów znalazł się także produkt zgłoszony przez Lubuską Regionalną Organizację Turystyczną LOTUR. Certyfikat Internautów otrzymał „Rejsy statkami Zefir i Laguna po Odrze – oferta dla dzieci i młodzieży”. Jest to dla nas radość tym większa , że jest to jeden z nielicznych produktów z zachodniej Polski uhonorowanych w tej edycji konkursu.

ITB Berlin 2017

Autor: Administrator, dodano: 2017-02-16 13:55:10
Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" wspólnie z Lubuskim Urzędem Marszałkowskim, serdecznie zaprasza na Targi w ITB w Berlinie 8-12 marca 2017 r. (hala nr 15, stoisko nr 38. Wspólnie z Iłową, Miastem Żagań, Muzeum Twierdzy Kostrzyn, będziemy promować naszą przepiękną Ziemię Lubuską! Nie może Państwa zabraknąć! Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

"Zakochaj się w Lubuskim" - Walentynkowe Oferty

Autor: Administrator, dodano: 2017-02-10 14:11:47
Zachęcamy do zapoznania się z ofertami walentynkowymi!
więcej Tagi: imprezy,