RSS
Ważne:
Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców do VI edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. rejestracja do 12 lutego      Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców do VI edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. rejestracja do 12 lutego      Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców do VI edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. rejestracja do 12 lutego      Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców do VI edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. rejestracja do 12 lutego     
Zarząd i komisje Statut Składki Deklaracja Członkowska Księga marki Patronat "LOTUR" Lotur plan pracy Walne zebrania sprawozdawcze Kontakt Formularz kontaktowy Lista członków LOTUR PRACA O członkach
Zawód Informator Turystyczny Zamówienia publiczne Targi turystyczne, konferencje Targi, konferencje, inne - zaprosili nas Piszą o nas Newsletter 2017 Newsletter Archiwum Wydawnictwa Partnerzy Turystyka Wspólna Sprawa Konkursy Turystyczne znaki drogowe Ankiety, badania Partnerstwo Odra
Informacje o województwie Regionalny Portal Turystyczny Telefony alarmowe Baza noclegowa Bankomaty w Lubuskim Warto zobaczyć Muzea, Skanseny i Izby Regionalne Szlaki turystyczne DLA KOLEKCJONERÓW REKORDÓW! Informacja Turystyczna Kalendarz imprez w regionie
Baza noclegowa w województwie lubuskim Produkty turystyczne Oferty turystyczne Nowe Zasady Certyfikacji IT Certyfikacja IT Lubuskie szlaki Nordic Walking Aktualne Lubuskie Punkty Informacji Turystycznej lubuskie Certyfikowane Produkty Turystyczne i Lubuskie Perły Turystyczne Marka Lubuskie Przewodnicy Biura Podróży Szlakiem krzyży pokutnych po obu stronach Odry Turystyka wodna Lokalne Organizacje Turystyczne Wyniki konkursów - Lubuskie Perły Turystyczne, Najlepszy Produkt Turystyczny

TURYSTYKA WODNA


 

„Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007 – 2013, Fundusz Małych Projektów i projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”.

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość” / „Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”.

 

 

zdobądź nowy zawód, ZAWÓD PAMIĄTKARZ


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Tytuł projektu : Zawód Pamiątkarz  Nr Umowy UDA-POKL.08.01.01-08-110/10-00 

Aplikacja E-Certyfikacja Informacji Turystycznej

Autor: Administrator, dodano: 2018-12-11 14:56:13
Uprzejmie informujemy o uruchomieniu aplikacji do Certyfikacji Informacji Turystycznej, która jest dostępna pod adresem: https://maps.pot.gov.pl/certyfikacja-it/ Platforma portalu do obsługi procesu Certyfikacji Informacji Turystycznej tj. weryfikacji i nadawania oceny podmiotom świadczącym usługi informacji turystycznej (punkty i centra informacji turystycznej) w skali od 1 do 4 gwiazdek zgodnie z ustalonym wcześniej jawnym zestawem kryteriów jest pionierskim narzędziem elektronicznym w skali kraju i Europy. Aplikacja ma za zadanie wspierać ten proces poprzez organizację przetwarzania, oceny i obiegu wniosków w trybie wyłącznie elektronicznym. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że został przedłużony termin certyfikacji do 31.03.2019r.
więcej Tagi: imprezy,

Sylwester w Pałacu Mierzęcin

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-28 12:12:30
"Zanurz się w toni burgunda podczas Nocy Sylwestrowej w Pałacu Mierzęcin. Zapraszamy na bal sylwestrowy w dekoracjach inspirowanych tym, z czego Mierzęcin słynie – winem, uroczystą kolację i pokaz sztucznych ogni przed Pałacem oraz kilka dni błogiego wypoczynku i relaksu w Grape Spa."
więcej Tagi: imprezy,

Sylwester w stylu Moulin Rouge

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-28 12:05:26
Dwór w Kolesinie ma przyjemność zaprosić Państwa na Sylwestra w stylu Moulin Rouge. Tradycyjnie będzie to wieczór pełen wrażeń, który na długo pozostanie w Państwa pamięci.
więcej Tagi: imprezy,

Lubuskie Obchody Światowego Dnia Turystyki - "Weekendowa turystyka bez barier”

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-21 12:42:16
Tegoroczne Lubuskie Obchody Światowego Dnia Turystyki – jak co roku były połączone z konferencją tematyczną i uhonorowaniem najlepszych produktów turystycznych w naszym województwie, które otrzymały prestiżową statuetkę „Lubuskiej Perły Turystycznej” Konferencja odbyła się – 15 grudnia br. w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze. Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna „LOTUR” w tym roku postanowiła zająć się tematem ograniczeń i barier dla niepełnosprawnych turystów, którzy chętnie odwiedzają nasz region. Dlatego tegoroczna konferencja była zwieńczeniem wszystkich prac i wysiłku poświęconemu niepełnosprawnym turystom.

„Weekendowa turystyka bez barier”

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-18 10:42:05
„Weekendowa turystyka bez barier” – to tytuł nowego wydawnictwa Lubuskiej Organizacji Turystycznej "LOTUR", promujące przyjazne osobom niepełnosprawnym szlaki, atrakcje turystyczne i miejsca noclegowe w regionie. W przewodniku znajduje się kilkadziesiąt propozycji na turystyczny weekend na Ziemi Lubuskiej.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-15 14:02:45
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku, życzy Zarząd i Pracownicy Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej!
więcej Tagi: LOTUR,

Wigilia w Lubniewicach

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-15 13:08:56
Potrawy bożonarodzeniowe, wspólne kolędowanie, odśpiewanie lubniewickiej kolędy, poczta mikołajowa, kiermasz książki, animacje dla dzieci, jarmark świąteczny, spotkanie ze Świętym Mikołajem, możliwość wykonania własnoręcznie świątecznych ozdob – to w skrócie atrakcje, które Gmina Lubniewice przygotowała dla tych, którzy będą uczestniczyć w tegorocznej Wigilii Gminnej.

„Nie siedź w domu – wędruj z nami”

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-15 10:53:26
Oddział Zielonogórski PTTK zaprasza we wtorek 26 grudnia 2017 r. na rajd pieszy na trasie Koźla - PKP, Letnica, Buchałów-skraj, Słone, Wilkanowo, Zielona Góra - MZK Wyczółkowskiego .Trasa liczy 16,3 km. Zbiórka uczestników na dworcu PKP o godz. 7:20. Odjazd pociągu do Koźli Kożuchowskiej (kierunek Zgorzelec, peron I, tor 1) o godz. 7:41 (bilet 6,50 zł). Rajd poprowadzi Przodownik TP Konrad Szymon Majewski. Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie (członkowie PTTK mają zapewnione ubezpieczenie NNW). Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Dofinansowane ze środków Miasta Zielona Góra.

Konferencja "LUBUSKA TURYSTYKA WEEKENDOWA BEZ BARIER" - Lubuskie Obchody Światowego dnia Turystyki - 15.12.2017 Zielona Góra

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-06 13:06:31
Serdecznie zapraszamy na konferencję: "LUBUSKA TURYSTYKA WEEKENDOWA BEZ BARIER - w ramach Lubuskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Żaganiu

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-06 12:45:15
W sobotę i niedzielę 16 i 17 grudnia serdecznie zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy do Żagania! Przez dwa weekendowe dni w godz. 10.00-18.00 czynne będą stoiska, w których będzie można się zaopatrzyć w świąteczne wyroby rękodzieła, swojskie produkty, itp. Z jarmarkowej sceny w godz. 15.00-18.00 zabrzmią najpiękniejsze kolędy i świąteczne piosenki. W niedzielę 17 grudnia o godz. 16.00 burmistrz Daniel Marchewka zaprasza na Miejską Wigilię pod chmurką, połączoną z tradycyjnym opłatkiem i poczęstunkiem dla mieszkańców.

Najnowsze wydawnictwo Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej "Lubuskie bez Barier" - już dostępne!

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-05 15:30:34
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z najnowszym wydawnictwem Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej "LOTUR" - "LUBUSKIE BEZ BARIER"