RSS
Ważne:
Znamy laureatów konkursu Na Najlepszy Produkt Turystyczny oraz Plebiscytu Gazety Lubuskiej      Znamy laureatów konkursu Na Najlepszy Produkt Turystyczny oraz Plebiscytu Gazety Lubuskiej      Znamy laureatów konkursu Na Najlepszy Produkt Turystyczny oraz Plebiscytu Gazety Lubuskiej      Znamy laureatów konkursu Na Najlepszy Produkt Turystyczny oraz Plebiscytu Gazety Lubuskiej     
Zarząd i komisje Statut Składki Deklaracja Członkowska Księga marki Patronat "LOTUR" Lotur plan pracy Walne zebrania sprawozdawcze Kontakt Formularz kontaktowy Lista członków LOTUR PRACA O członkach
Zawód Informator Turystyczny Zamówienia publiczne Targi turystyczne, konferencje Targi, konferencje, inne - zaprosili nas Piszą o nas Newsletter 2017 Newsletter Archiwum Wydawnictwa Partnerzy Turystyka Wspólna Sprawa Konkursy Turystyczne znaki drogowe Ankiety, badania Partnerstwo Odra
Informacje o województwie Regionalny Portal Turystyczny Telefony alarmowe Baza noclegowa Bankomaty w Lubuskim Warto zobaczyć Muzea, Skanseny i Izby Regionalne Szlaki turystyczne DLA KOLEKCJONERÓW REKORDÓW! Informacja Turystyczna Kalendarz imprez w regionie
Baza noclegowa w województwie lubuskim Produkty turystyczne Samorząd IV Oferty turystyczne Nowe Zasady Certyfikacji IT Certyfikacja IT Lubuskie szlaki Nordic Walking Aktualne Lubuskie Punkty Informacji Turystycznej lubuskie Certyfikowane Produkty Turystyczne i Lubuskie Perły Turystyczne Marka Lubuskie Przewodnicy Biura Podróży Szlakiem krzyży pokutnych po obu stronach Odry Turystyka wodna Lokalne Organizacje Turystyczne Zgłoszone produkty turystyczne do konkursu na najlepszy produkt turystyczny Polsko - niemieckie pogranicze
 

TURYSTYKA WODNA


 

„Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007 – 2013, Fundusz Małych Projektów i projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”.

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość” / „Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”.

 

 

zdobądź nowy zawód, ZAWÓD PAMIĄTKARZ


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Tytuł projektu : Zawód Pamiątkarz  Nr Umowy UDA-POKL.08.01.01-08-110/10-00 

Lista członków LOTUR

 

 

 


1.Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

65-057 Zielona góra

Ul. Podgórna 7

tel: +48 68 45 65 268+48 68 45 65 268

E-mail: turystyka@lubuskie.pl

www.lubuskie.pl


2. Gmina Łagów

66-220 Łagów

ul. 1 Lutego 7

Tel: +48 68 341 21 86+48 68 341 21 86

Fax: +48 68 341 22 62

E-mail: sekretariat@lagow.pl

www.lagow.pl


3.Gmina Maszewo

66-614 Maszewo

Maszewo 71

Tel/fax +48 68 383 13 21

E-mail: sekretariat@maszewo.net.pl

www.maszewo.net.pl


4. Urząd Miasta Żary

68-200 Żary

Rynek 1-5

Tel: +48 68 470 83 00+48 68 470 83 00; +48 68 470 83 55+48 68 470 83 55

Fax: +48 68 470 83 86; +48 68 470 83 78+48 68 470 83 78

e-mail: miasto@um.zary.pl

www.zary.pl


5.Urząd Miejski w Drezdenku

66-530 Drezdenko

ul.Warszawska 1

tel./fax +48 95 762 02 20

e-mail: um@drezdenko.pl

www.drezdenko.pl


6. Centrum Artystyczno-kulturalne "Zamek"

66-600 Krosno Odrzańskie

ul.Dembowskiego 2

tel. +48 68 383 89 94+48 68 383 89 94 /+48 68 359 16 37+48 68 359 16 37

e-mail: sekretariat@cak-zamek.pl

http://cak-zamek.pl


7.Urząd Miejski W Dobiegniewie

66-520 Dobiegniew

ul.Dembowskiego 2

tel/fax +48 95 761 10 01/41 

e-mail: urzad@dobiegniew.pl

www.dobiegniew.pl


8. Powiat Krośnieński

Starostwo Powiatowe w Krośnie Odrz.

66-600 Krosno Odrzańskie

ul.Piastów 10 B

tel: +48 68 383 02 18+48 68 383 02 18  fax: +48 68 383 02 36

E-mail: sekretariat@powiatkrosnienski.pl

www.pow.krosno-odrz.pl


9. Zakład Kartograficzny Sygnatura

65-154 Zielona Góra

ul. Dolina Zielona 28

tel/fax +48 68 327 17 69

E-mail: czajka@sygnatura.com.pl, handlowy@sygnatura.com.pl

www.sygnatura.com.pl


10.Międzyrzecki Rejon Umocniony - Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy w Pniewie

Pniewo 1 66-300 Międzyrzecz 

+48 95 741 99 99+48 95 741 99 99

E-mail: biuro@bunkry.pl

www.bunkry.pl


11.Muzeum Twierdzy Kostrzyn

66-470 Kostrzyn nad Odrą

ul. Graniczna 1

tel/fax: +48 95 752 23 60

e-mail: muzeum@kostrzyn.um.gov.pl

www.muzeum.kostrzyn.pl


12. Andrzej Bocheński

65-604 Zielona Góra

E-mail: a.bochenski@poczta.onet.eu


13. Jadwiga Błoch Redaktor Naczelna " Kochaj Lubuskie"

65-554 Zielona Góra

Tel. 0-607 065 755

E-mail. j.bloch@lotur.eu

www.kochajlubuskie.plwww.przegladlubuski.pl


14. Fundacja Rozwoju Kultury KOMBINAT KULTURY

65-739 Zielona Góra

Ul.Harcerska 11/7

Tel/fax0-68 4518 49668 4518 496

E-mail: bruno.aleksander@4roze.pl.

www.KOMBINAT-KULTURY.PL


15. Gmina Bytnica

66-630 Bytnica

tel: 68 391 57 96 +48 68 391 57 96

e-mail: sekretariat@bytnica.pl

www.bytnica.pl

 


16.Usługi Turystyczne Beata Pawlikowska

68-100 Żagań

Informacja Turystyczna w Pałacu Książęcym ul. Szprotawska 4

tel./fax +48 68 477 10 01 tel. kom. 0 602 629 907

E-mail: it@um.zagan.pl

obsluga@turystyka.zagan.pl  

www.um.zagan.pl


17. Lokalna Grupa Działania Fundacja Bory Dolnośląskie Członek wspierający bez składkowy

68-120 Iłowa

Ul. Żeromskiego 25

e-mail: biuro@borydolnoslaskie.org

www.BoryDolnoslaskie.pl


18.Joanna Majorczyk

65-735 Zielona Góra

e-mail: joanna.majorczyk@gmail.com


19.Krzysztof Chmielnik

65-101 Zielona Góra

e-mail: rednacz@przegladlubuski.pl

www.przegladlubuski.pl


20.Ewa Olejniczak Agencja Princess

65-101 Zielona Góra

e-mail: ewa@agencjaprincess.pl


21.Jacek Włodarski G&J Media Wydawca

65-012 Zielona Góra

e-mail: redakcja@przegladlubuski.pl

www.przegladlubuski.pl


22.P.P.H.U Hen-Mar, Henryk i Marek Janków

68-100 Żagań

Ul. Jana Pawła II 16a

Tel. +48 68 377 20 61+48 68 377 20 61

www.jankow.pl


23. Gmina Żagań o statusie miejskim

Urząd Miasta 68-100 Żagań

Plac Słowiański 17

Tel.+48 68 477 10 40+48 68 477 10 40,  Fax: +48 68 477 10 17

e-mail: info@um.zagan.pl

www.um.zagan.pl


24.Gmina Lubrza

Urząd Gminy Lubrza 66-218 Lubrza

ul. Świebodzińska 68

Tel/fax +48 68 38 130 21

e-mail: promocja@lubrza.pl

www.lubrza.pl


25.Gmina Babimost

Urząd Miejski w Babimoście 66-110 Babimost

tel. +48-68 351 2034+48-68 351 2034, fax +48-68 351 2028

e-mail: Babimost@babimost.pl

www.babimost.pl


26.Zielonogórskie Stowarzyszenie Winiarskie 

65-067 Zielona Góra

Ul. Stary Rynek 1

Tel. +48 722 16 50 80

Prezes: Marek Marcin Moszkowicz

e-mail: winiarze@winiarze.zgora.pl

www.winiarze.zgora.pl


27.Towarzystwo Przyjaciół Słońska "Unitis Viribus"

66-436 Słońsk

ul. Puszkina 44 

tel.: +48 95 757 24 45+48 95 757 24 45, +48 95 757 22 12+48 95 757 22 12, fax: 95 757 24 45

e-mail: tps@tps-unitisviribus.org.pl

www.tps-unitisviribus.org.pl/


28. Oddział Zielonogórski PTTK

65-426 Zielona Góra

Ul. Kupiecka 17

Tel. 48-68-327-03-2348-68-327-03-23

e- mail: poczta@omzgora.pttk.pl

http://www.omzgora.pttk.pl


29. Pałac Wiechlice LONG INC. Zbigniew Czmuda

67-300 Szprotawa

Wiechlice 45B 

tel. +48 68 376 86 10+48 68 376 86 10, faks +48 68 376 86 11

e-mail recepcja@palacwiechlice.pl

tel. +48 68 376 86 08+48 68 376 86 08 faks, +48 68 376 86 09

e-mail: marketing@palacwiechlice.pl

www.palacwiechlice.pl


30.  Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran Niesulice  "Olimp" Sp. Z.O.O.

66-200 Świebodzin

ul. Wojskia Polskiego 2 / pok. 39

tel: 68 455 18 90

e-mail: kormoran-niesulice@o2.pl

www.kormoran-niesulice.pl


31.Karol Kłysz Agroturystyka "U Karola"

67-108 Lubięcin

Chełmek 3 

e-mail: karolklysz@op.pl


32.Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie

66-004 Racula

Ul. Olimpijska 20

Tel. +48 68 321 43 12+48 68 321 43 12

e-mail. recepcja@drzonkow.pl

www.drzonkow.pl


33.Pałac Mierzęcin NOVOL Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

66-520 Dobiegniew

Mierzęcin 1 

tel. +48 95 71 31 500+48 95 71 31 500,  fax:+48 95 71 31 502

e-mail: marketing@palacmierzcin.pl

www.palacmierzecin.pl


34.Gościniec „AGROTABERA" Karczma Taberska Marek Taberski

66-111 Nowe Kramsko

Janowiec 1 

tel. +48 68 351 11 30+48 68 351 11 30 tel. kom. 504 213 677504 213 677

e-mail: info@karczmataberska.pl

www.karczmataberska.pl


35.Gmina Strzelce Krajeńskie 

66-500 Strzelce Krajeńskie

Aleja Wolności 48 

tel. +48 95 763 11 30+48 95 763 11 30 fax. + 48 95 763 32 94

e-mail: turystyka@strzelce.pl

www.strzelce.pl


36. Gmina Lubniewice

69-201 Lubniewice

ul.Jana Pawła II 51 

tel: +48 95 7555 70 52 fax: +48 95 75581 - 86

e-mail: urzad@lubniewice.pl

www.lubniewice.pl


37. Restauracja Marinero Landsberg

66-400 Gorzów Wlkp.

tel: +48 509 377 049+48 509 377 049

e-mail: kontakt@restauracja-marinero.pl

www.restauracja-marinero.pl


48. Hotel „U Marii”

66-450 Gorzów Wlkp.

ul.Walczaka 8

tel./fax +48 95 736 66 56

e-mail:HOTEL@umarii.pl

www.umarii.pl


39.SATIS-KOCHANEK Ewa Święcka-Kochanek

67-106 Bobrowniki

Ul. Wiśniowa 9 tel.+48 68 4102202+48 68 4102202 fax.+48 68 4143083

e-mail: info@satis.pl


40. GEOVITA S.A. HOTEL Bukowy Dworek

00-537 Warszawa

Ul. Krucza 6/14 66-220

Łagów Gronów 23

Urząd Miejski ul. Rynek 33

e.mail:  bukowydworek@geovita.pl, marketing.bukowy@geovita.pl

www.bukowydworek.pl


41. Gmina Kargowa

66-120 Kargowa

tel: +48 68 352 51

e-mail: urzad@kargowa.pl

www.kargowa.pl


42.Fundacja Inicjatyw Społecznych "Dla Przyszłości"

66-400 Gorzów Wlkp.

tel: +48 691 818 979+48 691 818 979

e-mail: biuro@fisdlaprzyszlosci.pl

fisdlaprzyszlosci.pl


43. Danuta Cierpisz

66-600 Krosno Odrzańskie.


44. Monika Kobel

65-057 Zielona Góra


45. Zbigniew Włodarczak

66-400 Gorzów Wlkp.


46. Gmina Iłowa

ul. Żeromskiego 27
68-120 Iłowa
tel. 68 368 14 00
fax. 68 368 14 01
e-mail: ilowa@ilowa.pl
www.ilowa.pl
www.ilowa.info.pl