RSS
Ważne:
Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy      Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy      Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy      Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy     
Zarząd i komisje Statut Składki Deklaracja Członkowska Księga marki Patronat "LOTUR" Lotur plan pracy Walne zebrania sprawozdawcze Kontakt Formularz kontaktowy Lista członków LOTUR PRACA O członkach
Zawód Informator Turystyczny Zamówienia publiczne Targi turystyczne, konferencje Targi, konferencje, inne - zaprosili nas Piszą o nas Newsletter 2017 Newsletter Archiwum Wydawnictwa Partnerzy Turystyka Wspólna Sprawa Konkursy Turystyczne znaki drogowe Ankiety, badania Partnerstwo Odra
Informacje o województwie Regionalny Portal Turystyczny Telefony alarmowe Baza noclegowa Bankomaty w Lubuskim Warto zobaczyć Muzea, Skanseny i Izby Regionalne Szlaki turystyczne DLA KOLEKCJONERÓW REKORDÓW! Informacja Turystyczna Kalendarz imprez w regionie
Baza noclegowa w województwie lubuskim Produkty turystyczne Oferty turystyczne Nowe Zasady Certyfikacji IT Certyfikacja IT Lubuskie szlaki Nordic Walking Aktualne Lubuskie Punkty Informacji Turystycznej lubuskie Certyfikowane Produkty Turystyczne i Lubuskie Perły Turystyczne Marka Lubuskie Przewodnicy Biura Podróży Szlakiem krzyży pokutnych po obu stronach Odry Turystyka wodna Lokalne Organizacje Turystyczne Wyniki konkursów - Lubuskie Perły Turystyczne, Najlepszy Produkt Turystyczny

TURYSTYKA WODNA


 

„Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007 – 2013, Fundusz Małych Projektów i projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”.

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość” / „Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”.

 

 

zdobądź nowy zawód, ZAWÓD PAMIĄTKARZ


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Tytuł projektu : Zawód Pamiątkarz  Nr Umowy UDA-POKL.08.01.01-08-110/10-00 

Mapy z atrakcjami lubuskiego 11.2019


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą mapą ścienną z atrakcjami województwa lubuskiego. To nasze kolejne wydawnictwo dofinansowane w ramach zadania publicznego ze środków województw lubuskiego- Urzędu Marszałkowskiego .

Orginał mapy do pozyskania w biurze LOTUR. Prosimy o informację per email lub tel. 

http://lotur.eu/news/show/1911

 

Rzeczpospolita Ptasia Rajd Pieszo-Rowerowy „Śladami Maurycego”

Autor: Administrator, dodano: 2019-06-07 08:31:26

Zabierz ojca na rajd!

Rzeczpospolita Ptasia
Już po raz czternasty zapraszamy na Rajd Pieszo-Rowerowy „Śladami Maurycego” w niedzielę 23 czerwca 2019 (DZIEŃ OJCA) od godz. 10.00 do godz. 17.00, start i meta w parku w Słońsku.

Rajd odbędzie się na dwóch różnych trasach:

1. Trasa rowerowa (ok.22 km) z parku przez Słońsk do Jamna, Budzigniewa i Kłopotowa ŻÓŁTYM SZLAKIEM DERKACZA i z powrotem wałem do Słońska.

2. Trasa piesza (ok. 10 km) z parku przez Słońsk do Muzeum Martyrologii, do kościoła i dalej ŻÓŁTYM SZLAKIEM DERKACZA do Stacji Pomp, I Zjazdem nad Szeroką do Przyborowa i z powrotem do Słońska.

Rajd ma charakter gry terenowej dla 2-5 osobowych zespołów lub grup rodzinnych, w skład których mogą wchodzić dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie rowerowym jest posiadanie KARTY ROWEROWEJ.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 15 czerwca 2019r.

- mailem: tps@tps-unitisviribus.org.pl,

- w świetlicy Szkoły Podstawowej w Słońsku,

- u p. Henryka Radowskiego w Słońsku, ul. Puszkina 44.

ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH, PO WYZNACZONYM TERMINIE ZGŁOSZENIA NIE BĘDˇ PRZYJMOWANE !!!!

Zgłoszenie należy złożyć na określonym formularzu. Ponadto od uczestników niepełnoletnich, nie będących pod opieką rodziców wymagana jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów na udział w rajdzie.

Wzory formularza i zgody są do pobrania na stronie www.tps-unitisviribus.org.pl oraz

w świetlicy szkolnej.

Organizatorzy zapewniają:

- pamiątkową przypinkę z Rzeczpospolitej Ptasiej

- poczęstunek

- nagrody dla najlepszych drużyn

- ubezpieczenie od NNW

Przypominamy, że

- dbamy o środowisko, a więc dodatkowe punkty drużyna może uzyskać za pojemniki wielokrotnego użytku, w które dostanie napój na trasę rajdu.

- warunkiem uczestnictwa w rajdzie rowerowym jest posiadanie KARTY ROWEROWEJ

Pamiętajcie też o zabraniu kamizelek odblaskowych!

Uwaga: wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną 2 nagrody dodatkowe – bony wartości po 600 zł na zakup sprzętu sportowego.

Rajd zorganizowany będzie dzięki zbiórce publicznej oraz darowiznom.

REGULAMIN RAJDU i Formularze poniżej

ZAPRASZAMY!