RSS
Ważne:
Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy      Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy      Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy      Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy     
Zarząd i komisje Statut Składki Deklaracja Członkowska Księga marki Patronat "LOTUR" Lotur plan pracy Walne zebrania sprawozdawcze Kontakt Formularz kontaktowy Lista członków LOTUR PRACA O członkach
Zawód Informator Turystyczny Zamówienia publiczne Targi turystyczne, konferencje Targi, konferencje, inne - zaprosili nas Piszą o nas Newsletter 2017 Newsletter Archiwum Wydawnictwa Partnerzy Turystyka Wspólna Sprawa Konkursy Turystyczne znaki drogowe Ankiety, badania Partnerstwo Odra
Informacje o województwie Regionalny Portal Turystyczny Telefony alarmowe Baza noclegowa Bankomaty w Lubuskim Warto zobaczyć Muzea, Skanseny i Izby Regionalne Szlaki turystyczne DLA KOLEKCJONERÓW REKORDÓW! Informacja Turystyczna Kalendarz imprez w regionie
Baza noclegowa w województwie lubuskim Produkty turystyczne Oferty turystyczne Nowe Zasady Certyfikacji IT Certyfikacja IT Lubuskie szlaki Nordic Walking Aktualne Lubuskie Punkty Informacji Turystycznej lubuskie Certyfikowane Produkty Turystyczne i Lubuskie Perły Turystyczne Marka Lubuskie Przewodnicy Biura Podróży Szlakiem krzyży pokutnych po obu stronach Odry Turystyka wodna Lokalne Organizacje Turystyczne Wyniki konkursów - Lubuskie Perły Turystyczne, Najlepszy Produkt Turystyczny

TURYSTYKA WODNA


 

„Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007 – 2013, Fundusz Małych Projektów i projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”.

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość” / „Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”.

 

 

zdobądź nowy zawód, ZAWÓD PAMIĄTKARZ


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Tytuł projektu : Zawód Pamiątkarz  Nr Umowy UDA-POKL.08.01.01-08-110/10-00 

Mapy z atrakcjami lubuskiego 11.2019


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą mapą ścienną z atrakcjami województwa lubuskiego. To nasze kolejne wydawnictwo dofinansowane w ramach zadania publicznego ze środków województw lubuskiego- Urzędu Marszałkowskiego .

Orginał mapy do pozyskania w biurze LOTUR. Prosimy o informację per email lub tel. 

http://lotur.eu/news/show/1911

 

Targi turystyki wędrownej i rowerowej online. 23-24.04.2021

Autor: Administrator, dodano: 2021-03-15 08:03:00

Koncepcja wydarzenia: Targi wirtualne zastąpią targi Fiets en Wandelbeurs organizowane corocznie w lutym w Utrechcie w  Niderlandach i w Gandawie w Belgii. Decyzja organizatorów Fiets enWandelbeurs poprzedzona była badanami opinii, z których wynikło ze taka formuła sprawdzi się w grupie osób, które do tej pory odwiedzały targi.  Zdaniem organizatorów, Fiets en Wandelbeurs Online Experience oferuje odwiedzającym mnóstwo możliwości do poszukiwania inspiracji na wyjazdy związane z turystyką rowerową i wędrowną. Interakcja pomiędzy wystawcami a konsumentami, tak ważna w czasie targów jest możliwa. Na przykład wystawcy mogą nawiązywać połączenia wideo w czasie rzeczywistym (lub w formie chat) i rozmawiać z odwiedzającymi ich stoisko online. I tak jak na prawdziwych  targach można będzie prezentować foldery i filmy promocyjne, a program obejmuje również wykłady i warsztaty. 

 

 

 

Udział w targach dla podwystawców Polskiego Stoiska Narodowego:  

 

1.       Zapraszamy chętne regiony, posiadające odpowiednią ofertę turystyki wędrownej i rowerowej, skierowaną do turystów zagranicznych do wystąpienia wspólnie z nami na polskim stoisku.  Proponujemy Państwu bezpłatny udział w stoisku w ramach zakupionego przez nas pakietu deluxe (udział w targach + pakiet promocyjne w mediach internetowych).  

 

Wybierając tą opcję każdy region będzie mógł uczestniczyć w Stoisku Polskim, pod szyldem Polskiej Organizacji Turystycznej. Przedstawiciele regionu (1-2 osoby) będą „obsługiwać” stoisko – czyli pełnić na zmianę dyżur on-line i odpowiadać na pytania „odwiedzających”. Kontakt z odwiedzającymi odbywa się poprzez czat lub wideo czat. Region może też zaprezentować broszury w pdf w języku angielskim (wskazane jest mieć takie materiały dla odwiedzających).  

 

W tej opcji nie ma możliwości ekspozycji loga czy innych oznakowań regionu na głównej stronie i planie targów (na stronie internetowej, na którą wchodzą odwiedzający, zanim skierują się do wybranych destynacji).  

 

Informacje o podwystawcach i promowanych przez nich produktach/atrakcjach znajdą się natomiast w materiałach objętych pakietem działań promocyjnych online (szczegóły pakietu poniżej)   

 

2.      Informujemy, że jest też możliwość wykupienia jednego z pakietów proponowanych przez organizatorów.  Dają one możliwość prezentacji logo regionu/podmiotu, czy to na osobnym stoisku czy w ramach stoiska polskiego (logo, nazwa wystawcy na planie stoiska). Zgłoszenie będzie dokonywane przez podmiot bezpośrednio u organizatora. Szczegółowy opis pakietów wraz z cenami znajduje się poniżej. 

 

- W takim przypadku prosimy o informacje i kontakt mailowy.  

 

Pomysł dodatkowy – Prezentacja regionu 

 

Wybrany wystawca polskiego stoiska będzie mógł przygotować prezentację (materiał video nagrany wcześniej), która pokazana zostanie w ramach serii prezentacji (specjalna „sala” do prezentacji, widzowie będą mogli zadawać pytania po każdej z prezentacji). Prezentacja ma mieć długość 30 min i musi spełniać określone przez organizatorów wymagania techniczne (video).  

 

- W przypadku zainteresowania tą formą promocji także prosimy o kontakt mailowy. 

 

 

 

Kryteria udziału podwystawców Polskiego Stoiska Narodowego na wirtualnych targach Fiets en Wandelbeurs:  

 

Posiadamy miejsce dla maksymalnie 7 wystawców. O udziale decyduje spełnianie kryteriów, które wymieniamy poniżej. W przypadku gdy więcej podmiotów spełniać będzie kryteria, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.  

 

Na zgłoszenia czekamy do 7 kwietnia 2021 r.  

 

Kryteria: 

 

Oferta produktowa skierowana do turystów zagranicznych w zakresie turystyki aktywnej – trasy wędrowne i rowerowe; 

Strona internetowa w języku angielskim z informacjami (opisami tras, mapami) dotyczącymi turystyki aktywnej pieszej lub/i rowerowej;  

Materiały pdf lub on-line - broszury, mapy w języku angielskim, dotyczące turystyki rowerowej lub wędrownej, w formatach pozwalających na ich download; 

Materiały promocyjne (filmy, baza zdjęciowa, opisy produktów w języku polskim) potrzebne do działań promocyjnych prezentujących wystawców (artykuły,newsletter,itp.) 

Informacje praktyczne:  

 

Targi odbywają się w piątek i sobotę (23-24.04.2021) w godzinach od 10.00 do 16.00  

W pierwszym dniu targów, o godzinie 16:00 przewidziane jest spotkanie dla wystawców (happy hour)  

Uwaga: Organizatorzy wydarzenia bardzo zwracają uwagę na fakt, ze pomimo że targi odbywają się online zadeklarowani na stoiskach przedstawiciele podmiotów powinni pełnić swoje dyżury w wyznaczonym czasie.  

Data nadsyłania zgłoszeń: Na zgłoszenia czekamy do dnia 7.04.2021 roku.  

Wszystkie pakiety z ich zawartością opisane są szczegółowo pod linkiem: packages (hicle-events.com) 

Więcej o wydarzeniu: fiets en Wandelbeurs online (hicle-events.com) 

Broszura targowa w języku angielskim: brochure_fwb_online_experience_EN-LR.pdf (hicle-events.com) 

 Informacje dodatkowe - Pakiety płatne proponowane przez organizatorów (informacja dla regionów, które chciałyby mieć zapewnioną wizualizację na stronie głównej targów):  

 

Pakiet podstawowy – cena netto 545 euro – brutto 659, 45 + opłata administracyjna w wysokości 30,25 euro brutto; pakiet ten obejmuje: 

Podstawowy stand 

Funkcja videochat 

Zamieszczenie advertorialu  na stronie Hicleholidays.com (platforma dla osób poszukających ofert w zakresie turystyki aktywnej)  

2 wejściówki dla osób zaproszonych przez wystawcę  

Pakiet może być poszerzony o dodatkowe opcje  

 

 

Pakiet premium - cena netto 1070 euro – brutto 1294,70 + opłata administracyjna w wysokości 30,25 euro brutto; pakiet ten obejmuje : 

Średni stand 

Funkcja videochat 

Zamieszczenie advertorialu  na stronie Hicleholidays.com 

Analizę odwiedzin na standzie 

Posty na social media 

Artykuł w newsletterze do konsumentów  

5 wejściówek dla osób zaproszonych przez wystawcę  

Pakiet może być poszerzony o dodatkowe opcje  

 

 

Pakiet Deluxe – cena netto 2495 euro – brutto 3018,95  + opłata administracyjna w wysokości 30,25 euro brutto; pakiet ten obejmuje: 

Duży stand 

Funkcja videochat 

Sponsorowany stolik w kafejce dla odwiedzających (dodatkowa możliwość promocji, organizacji konkursów , rozmów z odwiedzającymi) 

8 wejściówek dla osób zaproszonych przez wystawcę  

Organizacja odczytu lub workshopu 

Analiza odwiedzin na standzie 

Posty na social mediach Fiets en Wandelbeurs 

Artykuł w newsletterze do konsumentów (16 500 adresów)

Artykuł sponsorowany  na stronie Hicleholidays.com  

Artykuł na blogu (homepgae) organizatorów targów  

Zapraszamy serdecznie do udziału w targach.

 

Regiony, które nie zdecydują się na udział mogą dostarczyć nam materiały na temat turystyki rowerowej i wędrownej do pobrania w pdf (wersja językowa angielska), będziemy je prezentować na naszym stoisku. Będzie to dla nas duże wsparcie i możliwość zaprezentowania ciekawej oferty.