RSS
Ważne:
Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy      Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy      Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy      Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy     
Zarząd i komisje Statut Składki Deklaracja Członkowska Księga marki Patronat "LOTUR" Lotur plan pracy Walne zebrania sprawozdawcze Kontakt Formularz kontaktowy Lista członków LOTUR PRACA O członkach
Zawód Informator Turystyczny Zamówienia publiczne Targi turystyczne, konferencje Targi, konferencje, inne - zaprosili nas Piszą o nas Newsletter 2017 Newsletter Archiwum Wydawnictwa Partnerzy Turystyka Wspólna Sprawa Konkursy Turystyczne znaki drogowe Ankiety, badania Partnerstwo Odra
Informacje o województwie Regionalny Portal Turystyczny Telefony alarmowe Baza noclegowa Bankomaty w Lubuskim Warto zobaczyć Muzea, Skanseny i Izby Regionalne Szlaki turystyczne DLA KOLEKCJONERÓW REKORDÓW! Informacja Turystyczna Kalendarz imprez w regionie
Baza noclegowa w województwie lubuskim Produkty turystyczne Oferty turystyczne Nowe Zasady Certyfikacji IT Certyfikacja IT Lubuskie szlaki Nordic Walking Aktualne Lubuskie Punkty Informacji Turystycznej lubuskie Certyfikowane Produkty Turystyczne i Lubuskie Perły Turystyczne Marka Lubuskie Przewodnicy Biura Podróży Szlakiem krzyży pokutnych po obu stronach Odry Turystyka wodna Lokalne Organizacje Turystyczne Wyniki konkursów - Lubuskie Perły Turystyczne, Najlepszy Produkt Turystyczny

TURYSTYKA WODNA


 

„Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007 – 2013, Fundusz Małych Projektów i projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”.

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość” / „Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”.

 

 

zdobądź nowy zawód, ZAWÓD PAMIĄTKARZ


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Tytuł projektu : Zawód Pamiątkarz  Nr Umowy UDA-POKL.08.01.01-08-110/10-00 

Mapy z atrakcjami lubuskiego 11.2019


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą mapą ścienną z atrakcjami województwa lubuskiego. To nasze kolejne wydawnictwo dofinansowane w ramach zadania publicznego ze środków województw lubuskiego- Urzędu Marszałkowskiego .

Orginał mapy do pozyskania w biurze LOTUR. Prosimy o informację per email lub tel. 

http://lotur.eu/news/show/1911

 

Wielkie Odkrywanie Województwa Lubuskiego. Zgłoś swoją perłę - nagrody czekają!

Autor: Administrator, dodano: 2011-06-16 09:38:38

„Wielkie Odkrywanie..." oznacza poszerzenie perłowej formuły. Podobnie jak w latach ubiegłych, kiedy wybieraliśmy perły architektury i niezwykłe budowle (2009 r.) oraz największe atrakcje regionu (2010 r.), głosować będziemy na dziesięć Pereł w Koronie, tym razem w kategorii „najnowsze atrakcje turystyczne". Ponadto Wasze głosy będą ważyły o losach zwycięstwa w kategoriach: „miejscowość (gmina) z pomysłem na turystykę" oraz „największe wydarzenie". Głosujemy w portalu naszemiasto.pl, a także - po raz pierwszy - za pomocą SMS-ów.

Najpierw jednak zadbajmy o dobrych kandydatów. Wspólnie z portalem naszemiasto.pl przygotowaliśmy listę kandydatur w kategorii „najnowsze atrakcje turystyczne". Tu są nasze propozycje - perły pachnące nowością. Niektóre z nich mogliście poznać przed rokiem i dwoma laty, inne będziemy wspólnie odkrywać w sezonie 2011. Co ważne, w plebiscycie liczą się nie tylko absolutne nowości, ale także te atrakcje, które w ostatnim czasie zostały poddane gruntownym zmianom na lepsze.


Do 27 czerwca naszemiasto.pl czeka na Wasze zgłoszenia. Prosimy o nadsyłanie pod adres zielonagora@naszemiasto.pl propozycji, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się wśród kandydatów na regionalne Perły w Koronie. Za najciekawsze zgłoszenia w kategorii „najnowsze atrakcje turystyczne" będą nagrody - dla autora propozycji oraz zgłoszonej perełki, uhonorowanej miejscem na liście do głosowania. Oprócz przewodników i albumów od wydawnictwa Demart szykujemy nagrodę niespodziankę dla miłośników podróżowania.

Zgłoszenie powinno zawierać:

- fotografię przedstawiającą zgłoszoną kandydaturę,

- kilka (ale może być więcej) zdań o kandydacie,

- oświadczenie następującej treści: „Oświadczam, że jestem autorem załączonych zdjęć (zdjęcia) i wyrażam zgodę na ich publikację w portalu naszemiasto.pl", podpisane imieniem i nazwiskiem.

Pod tym samym adresem e-mail do 27 czerwca przyjmowane będą Wasze zgłoszenia w kategoriach: „miejscowość" i „wydarzenie" (zdjęcie, opis, zgoda na publikację). Nad wszystkimi propozycjami pochyli się kapituła złożona z przedstawicieli mediów i organizacji turystycznych - w obu kategoriach do etapu głosowania przechodzi po 10 zgłoszeń.

Głosowanie internetowe na 10 najciekawszych spośród najnowszych atrakcji turystycznych regionu, a także na kandydatów w dwóch pozostałych kategoriach, ruszy w serwisie naszemiasto.pl w pierwszych dniach lipca. Głosujemy do końca wakacji. Wyborom towarzyszy konkurs czytelniczy z nagrodami za najciekawsze opinie o kandydujących perełkach. Równolegle głosować będzie można z pomocą SMS-ów. Już dziś zapraszamy do wakacyjnej zabawy.

zdjęcia