RSS
Ważne:
Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy      Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy      Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy      Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy     
Zarząd i komisje Statut Składki Deklaracja Członkowska Księga marki Patronat "LOTUR" Lotur plan pracy Walne zebrania sprawozdawcze Kontakt Formularz kontaktowy Lista członków LOTUR PRACA O członkach
Zawód Informator Turystyczny Zamówienia publiczne Targi turystyczne, konferencje Targi, konferencje, inne - zaprosili nas Piszą o nas Newsletter 2017 Newsletter Archiwum Wydawnictwa Partnerzy Turystyka Wspólna Sprawa Konkursy Turystyczne znaki drogowe Ankiety, badania Partnerstwo Odra
Informacje o województwie Regionalny Portal Turystyczny Telefony alarmowe Baza noclegowa Bankomaty w Lubuskim Warto zobaczyć Muzea, Skanseny i Izby Regionalne Szlaki turystyczne DLA KOLEKCJONERÓW REKORDÓW! Informacja Turystyczna Kalendarz imprez w regionie
Baza noclegowa w województwie lubuskim Produkty turystyczne Oferty turystyczne Nowe Zasady Certyfikacji IT Certyfikacja IT Lubuskie szlaki Nordic Walking Aktualne Lubuskie Punkty Informacji Turystycznej lubuskie Certyfikowane Produkty Turystyczne i Lubuskie Perły Turystyczne Marka Lubuskie Przewodnicy Biura Podróży Szlakiem krzyży pokutnych po obu stronach Odry Turystyka wodna Lokalne Organizacje Turystyczne Wyniki konkursów - Lubuskie Perły Turystyczne, Najlepszy Produkt Turystyczny

TURYSTYKA WODNA


 

„Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007 – 2013, Fundusz Małych Projektów i projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”.

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość” / „Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”.

 

 

zdobądź nowy zawód, ZAWÓD PAMIĄTKARZ


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Tytuł projektu : Zawód Pamiątkarz  Nr Umowy UDA-POKL.08.01.01-08-110/10-00 

Mapy z atrakcjami lubuskiego 11.2019


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą mapą ścienną z atrakcjami województwa lubuskiego. To nasze kolejne wydawnictwo dofinansowane w ramach zadania publicznego ze środków województw lubuskiego- Urzędu Marszałkowskiego .

Orginał mapy do pozyskania w biurze LOTUR. Prosimy o informację per email lub tel. 

http://lotur.eu/news/show/1911

 

Multikulturowo w 4 Różach dla Lucinne

Autor: Administrator, dodano: 2011-08-01 08:47:28

Najbliższe imprezy:    

Sincopa Jazz Band na Róże Jazz Festiwal.

W piątek 5 sierpnia 2011 o godz.20.00 podczas IX Róże Jazz Festiwal wystąpi Sincopa Jazz Band. Grupa powstała w 2004 r w mieście Bukaramanga w Kolumbii, z inicjatywy Janusza Kopytko i w kròtkim czasie uplasował się wśród najlepszych grup jazzowych tego kraju. Koncert odbędzie się na letniej scenie przy zielonogórskim ratuszu a wstęp na niego jest wolny. Organizatorami festiwalu są Fundacja Rozwoju Kultury Kombinat Kultury i klub "4 Róże dla Lucienne".  


 

Skrzypek na deptaku czyli wieczór żydowski.

W sobotę 6 sierpnia 2011 o godz.20.00 na scenie letniej pod zielonogórskim ratuszem, odbędzie się kolejny koncert z cyklu Okna Wyobraźni. Tym razem usłyszymy muzykę żydowską, a koncert odbędzie się pod tytułem "Skrzypek na deptaku". Zagrają: Jakub Kotowski - skrzypce, Bartłomiej Stankowiak - piano, Janusz Lewandowski - kontrabas. Podczas koncertu nie zabraknie utworów żydowskich, a także bałkańskich, muzyki poważnej, rozrywkowej czy nawet filmowej. Organizatorem cyklu jest klub "4 Róże dla Lucienne" i Fundacja Kombinat Kultury.  


 

Blues na Róże Jazz Festiwal.

"Jazz to Blues, Blues to Jazz" - to hasło szóstego koncertu w ramach IX edycji Róże Jazz Festiwal. W piątek 12 sierpnia 2011 o godz.20.00 na deskach sceny letniej klubu "4 Róże dla Lucienne" wystąpi Mirosław "Miras" Stanisławowicz. Na stałe współpracuje z Mississippi Blues Band, gra na gitarze i banjo oraz śpiewa, jego muzyka zawsze krążyła wokół bluesa z Chicago i Delty Mississippi. Po koncercie na scenie odbędzie się comiesięczny Bluesowo-Jazzowy Jam Session. Organizatorem koncertu jest klub "4 Róże dla Lucienne" i fundacja Kombinat Kultury. Wstęp wolny !!!  


 

Cadillac i przyjaciele - wieczór z polską muzyką.

Kolejna odsłoną cyklu Okna Wyobraźni będzie koncert zespołu "Cadillac i przyjaciele", który odbędzie się w sobotę 13 sierpnia 2011 o godz.20.00 na letniej scenie pod zielonogórskim ratuszem. Wieczór polski będzie obfitował w utwory polskich wykonawców, które na stałe wpisały się na kartach polskiej muzyki. Organizatorem cyklu jest klub "4 Róże dla Lucienne" i Fundacja Kombinat Kultury. Wstęp na koncert jest wolny !!!        


SET trio na Róże Jazz Festiwal.

Siódmym koncertem w ramach IX edycji Róże Jazz Festiwal będzie występ SET trio. Koncert odbędzie się w piątek 19 sierpnia 2011 o godz.20.00 na deskach sceny letniej klubu "4 Róże dla Lucienne". Wystąpią: Tadeusz Hofman - gitara, śpiew, Eugeniusz Jasiński - trąbka, piano, bas, Stanisław Płoszaj - perkusja. Organizatorem koncertu jest klub "4 Róże dla Lucienne" i fundacja Kombinat Kultury. Wstęp wolny !!!          


 

Koncert zespołu Donegal - wieczór celtycki.

W sobotni wieczór 20 sierpnia 2011 na letniej scenie klubu "4 Róże dla Lucienne" przy zielonogórskim ratuszu, odbędzie się kolejny koncert z cyklu Okna Wyobraźni  - spacery ulicami i winnicami świata. Tym razem zobaczymy i usłyszymy zespół Donegal, który zaprezentuje muzykę celtycką. Impreza rozpocznie się o godz.20.00 a wstęp na koncert jest wolny. Organizatorem cyklu jest klub "4 Róże dla Lucienne" i Fundacja Kombinat Kultury.